Oasis FT-TAC-PI03-48VDC, 7847BTU/h Roof Mounted Parking Air
รหัสสินค้า : Oasis FT-TAC-PI03-48VDC
ราคา
25,000.00 THB
ราคารวม 25,000.00 THB
OASIS FT-TAC-PI03-48VDC Roof Mounted Parking Air
แอร์หลังคาไฟฟ้า สำหรับรถบรรทุก รถหัวลาก หรือรถบ้าน ระบบไฟ 48VDC
  • Product Parameters: OASIS FT-TAC-PI03-48VDC
  • Cooling Capacity: 7847BTU/h, 2300W
  • COP: 2.28
  • Power Consumption: 850W
  • Input Voltage: DC 48V
  • Current: 12-20A (35°C ambient temp)
  • Refrigerant R134a/420g
  • Setting Temperature: 16-30 °C
  • Working Temperature: -10~40 °C
  • Evaporator Air Volume: 300-400 m³/h
  • IP Level: IP54
  • Indoor Noise: Less than 65dB
  • Warranty 1 Year
Product Size
  • Weight: 25kg/net, 27kg/gross
  • Air Distributor Indoor: 590 x 490 x 40 mm
  • Mounting Cover Size: 590 x 490 mm
  • Outdoor Unit: 660 x 720 x 160 mm
  • Package Size: 780 x 730 x 350 mm
  • Cutting Hole Open Size: 300 x 225 mm